Menu główne

- Strona główna
- darmowe programy
- porady
- programowanie
- Linki
- Poradniki
- inne rzeczy
- Księga gosci
- kontakt

Poradniki

- aukcje internetowe
- bankowość elektroniczna

Jelcyn.com

Darmowe emailowe poradniki

Pewien czas temu opracowałem darmowe emailowe poradniki. Zasada działania jest prosta: podajesz swój adres email i codziennie przez kilkanaście dni otrzymujesz na swoją skrzynkę porcję porad. To rozwiązanie ma wielką zaletę: nie musisz czytać długiego i nudnego tekstu, gdyż codziennie na email dostajesz fragment tekstu - łatwiej przez 10 dni wygospodarować codziennie 5 minut, niż od razu godzinę na przeczytanie długiego tekstu.

Oczywiście nie spamuje, Twój adres email nigdy nikomu obcemu nie zostanie udostępniony, adres email jest potrzebny dla mojego skryptu, który wysyła codziennie kolejną porcję porad. Gdy stwierdzisz, że dane porady nie są dla Ciebie atrkacyjne to w każdej chwili klikając w link w stopce dowolnego emaila z poradami możesz się wypisać z owego poradnika.

Do wysyłania porad używam Follow Up Mailing List Processor v4.19 jest to świetny skrypt, sam pamięta kto jaką lekcję ma dostać (Ty np. możesz dostać dopiero pierwszą porcję porad, ale inna osoba, która zapisała się dwa dni wcześniej dostanie już trzecią porcję porad - skrypt sam się martwi o to, co komu wysłać. Skrypt ten wymaga Perla i bazy danych MySQL. Osobom które miałyby problem z instalacją tego skryptu, bądz nie mają odpowiedniego serwera polecam inny podobny skrypt o mniejszych możliwościach ale dużo prostszy w instalacji - FreeBot

Oto moje poradniki:
1. Aukcje internetowe
2. Efektywniejsze zarządzanie gotówką w mBanku
3. Google AdSense