Menu główne

- Strona główna
- darmowe programy
- porady
- programowanie
- Linki
- Poradniki
- inne rzeczy
- Księga gosci
- kontakt

Poradniki

- aukcje internetowe
- bankowość elektroniczna

Jelcyn.com

mBank - lepsze operowanie gotówką

Od roku posiadam konto w mBanku. W tym darmowym e-mailowym poradniku będziesz codziennie otrzymywał garść porad, dzięki którym będziesz mógł lepiej zarządzać pieniądzmi. Standardowo oprocentowanie eKonta w mBanku wynosi tylko 1.0%. Jednak zapisując się do e-mailowego poradnika dowiesz się, jak móc lepiej wykorzystać kapitał i mieć oprocentowanie wynoszące nawet 4,00% !! Jeśli nie masz konta w mBanku (tylko np. w innym banku internetowym) to się nie martw, będziesz mógł porównać ofertę swojego internetowego banku, a w każdym emailu są informacje na temat założenia konta.

Koniecznie się zapisz !! Już kilka minut po wypełnieniu tego formularza otrzymasz pierwszą wiadomość z poradami ! Poradnik obejmuje również informacje o jednostkach uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych

Podaj swoje imie:
Podaj swój email:

Uwaga: podczas wypełniania formularza w polu imie proszę nie używać polskich znaków (ogonków)

Uwaga: Korzystam z porad Piotra Majewskiego (guru internetowego biznesu) z darmowego raportu "Jak nie zostać spammerem", więc zgodnie z jedną z porad nie trzymam nikogo na siłę, w prosty sposób, możesz w KAŻDEJ chwili zrezygnować z otrzymywania porad na email (gdy np. stwierdzisz, że są nieciekawe, nie pytam się o powód rezygnacji, tylko od razu usuwam konto)