Wypłacalny program partnerski

Poświęć 15 minut na spokojne przeczytanie tego artykułu a być może będziesz co miesiąc zarabiał całkiem przyzwoitą kasę!

W tym miejscu mam zamiar polecić ciekawy program partnerski, który wypłaca pieniądze. Nie polecam tandety, polecam program partnerski, który już mi wypłacił kasę, mało tego, nawet dostałem od nich jedną wypłatę i w tej chwili oczekuję na drugą (no a na moim koncie zbiera się kasa na trzecią wypłatę). Poniżej dla motywacji przedstawiam dowody wypłat:

Jak widzisz, nie reklamuję czegoś, co jest niewypłacalne, tylko w 100% uczciwy program partnerski. W miesiąc wyciskam z niego 50 zł :-) To nie dużo, z tego co się orientuję, to najlepsi wyciskają nawet 500 zł, ale pomyśl sobie, ile musiałbyś się naklikać, aby zarobić 50 zł (około 13$).

Co trzeba w nim robić? Zachęcać do kupna ebooków. Otrzymasz aż 40% prowizji od sprzedanych ebooków! Jeśli ktoś zapłaci 100 zł, Ty zgarniasz aż 40zł (!) (ja najczęściej za zamówienie dostaję srednio 7zł, ale raz mi się zdażyło za 1 zamówienie dostać 14 zł). Co to jest ten ebook? Jest to książka, ale w formacie elektronicznym (format PDF). Największą zaletą ebooka jest fakt, że dostaję go na email zaraz po złożeniu zamówienia.

 

Chcę zarabiać, co mam zrobić?

Na samym początku należy się zapisać do programu partnerskiego. Tam znajdziesz informacje o programie partnerskim i w sumie wszystko będziesz wiedział :-) Warto również się zapisać do złotych myśli do złotego klubu - aby wiedzieć co się dzieje w złotych myślach (skoro chcesz promować ich produkty, to powinienś wiedzieć o nich jak najwięcej). Dzięki uczestnictwu z ZłotymKlubie możesz liczyć na różne ciekawe atrakcje (rabaty, darmowe ebooki).

Jeśli już się zapiszesz do programu partnerskiego (nie zapomnij o złotym klubie - jeśli poważnie myślisz o zarobkach, to też tam musisz być zapisany) to możesz przystąpić do kolejnego etapu: najlepiej jest założyć własną stronę o czymkolwiek. Jeśli masz stronę o zarabianiu w internecie to możesz promować ebooka Wirtualne płatności. Możesz też zrobić stronę z darmowymi ebookami (w złotych myślach w panelu administracyjnym w dziale narzędzia jest możliwość wygenerowania darmowych ebooków i fragmentów płatnych ebooków, które zawierają w sobie Twój link partnerski!) Jak taka osoba ściągnie takiego ebooka i choćby po roku kliknęła w jakiś link w ebooku to Ty dostaniesz prowizję! (bo zachęciłeś ją pośrednio do zakupu innego ebooka oferując darmowego ebooka). Zobacz moją stronę, na której są darmowe ebooki: http://www.ebooki.jelcyn.com, zrób sobie podobną i ją promuj!

Nie umiesz zrobić strony WWW? O tym też pomyślałem! Zapisz się do darmowego kursu tworzenia stron WWW

 

Masz już stronę WWW - pora ją wypromować!

Skoro już masz swoją stronę WWW, to ją wypromuj! Jeśli wypowiadasz się na jakiś forach dyskusyjnych w internecie to podawaj w stopce adres Twojej strony. Z mojego doświadczenia wynika, że jak aktywnie dyskutujesz, to zawsze kilka osób w ciągu dnia wejdzie na Twoją stronę! Piszesz dużo maili? Utwórz stopkę która będzie zawierała Twoją xywe/email i adres strony WWW. Piszesz na grupach dyskusyjnych? Też zdefiniuj stopkę! Przeczytaj też kilka porad na temat pozycjonowania stron WWW w wyszukiwarkach

 

Zarobiłeś kasę a nie masz konta bankowego?

Złote Myśli prowizji nie wypłacają na e-gold czy MoneyBookers. Tutaj już musisz mieć normalne konto bankowe. Nie martw się, tutaj znajdziesz wykaz banków internetowych. Polecam mBank, bo nie pobiera opłat za prowadzenie konta a inne opłaty są symboliczne. Więcej informacji o mBanku znajdziesz w moim darmowym poradniku

Kontakt:

A tutaj są informacje o innym programie partnerskim, który mi wypłaca kasę

Katalog stron internetowych | Programy partnerskie - super zarobek